Přijďte si zdarma zacvičit na oslavu 8. Mezinárodního dne jógy

Spolek Jóga v denním životě Praha, z.s. připravil při této příležitosti Dny otevřených dveří ve 3 pražských jógacentrech, kde si Pražané i návštěvníci hlavního města mohou přijít vyzkoušet jógu zdarma. V Praze 5 ve Velichovské 17 - Jógacentrum Malá Ohrada, dále v Praze 4 v Donovalské 40, a v Praze 2 v Blanické 17.

Podle počasí bude cvičení probíhat venku na zahradě nebo uvnitř v novém moderním sálu. Během cvičení se naladíte sami na sebe, odpočinete si od denních starostí a vyzkoušíte si nenáročné a účinné cvičení k protažení a posílení svého těla, dechové cvičení i krátkou jednoduchou meditaci. Potřebujete jen volný oděv na cvičení a ponožky. Karimatky i polštářky budou k dispozici na místě. Přijďte se třeba i jen podívat a poptat před začátkem lekce, jak cvičení probíhá.

Bližší informace o nabízených kurzech naleznete na Jóga v denním životě | Facebook a na webu http://www.joga.cz/praha. Všichni příznivci jógy a zdravého životního stylu jsou srdečně vítáni.

Kdy: 16.6.2022 od 16.30 hod. - vlastní cvičení začne od 17:00, a potrvá 90 minut

Kde: Jógacentrum Malá Ohrada, Velichovská 17, Praha 5

Jógacentrum Malá OhradaJógacentrum Malá Ohrada