V úterý 27. března 2018 byla slavnostně předána zrekonstruovaná mateřská školka Ke Koh-i-nooru, která je od roku 2003 odloučeným pracovištěm MŠ Rosnička. Jedná se o školku rodinného typu pro 22 dětí.  Školka je provozována v patrové vilce.

Slavnostnímu předání byl přítomen starosta David Vodrážka, místostarostka Marcela Plesníková, zástupci realizačních firem i členové Výboru pro výchovu a vzdělávání.

Celková rekonstrukce započala na konci září 2017 a trvala do konce listopadu. Náklady činily 2 095 000 Kč. Zateploval se plášť, vyměňovala střecha i okna a v objektu byla instalována rekuperační jednotka. Částečně se měnily též podlahové krytiny a objekt byl vymalován. Děti mezi tím navštěvovaly kmenovou školku v Běhounkově ulici. Mnozí rodiče vyšli naší mateřské školce vstříc tím, že své děti po dobu rekonstrukce ponechali doma.

Rodičům i dětem děkujeme za trpělivost v době rekonstrukce.

Jitka Machurová, MŠ Rosnička

IMG_1649 - str