Proxima Sociale o.p.s.
Rakovského 3138
Praha 12
www.proximasociale.cz

Terénní programy:


Terénní program na Praze 13

Kontakt:
777 773 957

Kateřina Šíšmová
Adéla Horáková

Terénní program se zaměřuje na ulice v okolí metra Luka, Lužiny, Hůrka a okolí Central parku na Praze 13. Vyhledává a kontaktuje děti a mládež ve věku od 12 do 19 let.
Sociální služba nabízí informace, radu a podporu v obtížných životních tématech související s dospíváním (vztahy, rodina, škola, sex, výběr povolání, brigády, šikana, drogy a alkohol, vztahy s institucemi, nuda, atd.).

Poskytování poradenství funguje anonymně a zdarma každé pondělí a čtvrtek od 14.30 do 19.30 hodin.
Více informací na  www.proximasociale.cz.Terénní program na sídlišti Velká Ohrada

Kontakt: 775 610 453

Hana Boubalíková -
boubalikova@proximasociale.cz
Kateřina Šíšmová
Adéla Horáková

Jedná se o sociální službu, která si klade za cíl, aktivně a pravidelně oslovovat mladé lidi, kteří se pohybují po ulicích sídliště a nabízet jim sociální poradenství (anonymně a zdarma) na obtížná životní témata dospívajících (vztahy, rodina, škola, výběr povolání, šikana, drogy, doučování atd.).

Program dále nabízí mladým lidem od 12 do 19 let smysluplné trávení volného času a to jak samotnou organizací různých aktivit tak i zprostředkováním informací či kontaktu na jiné volnočasové služby. V rámci programu je také možnost soukromých konzultací v naší konzultační místnosti na sídlišti Velká Ohrada, Borovanského 2205.

Služba funguje každé úterý a středa od 15 do 20 hodin.
Více informací na www.proximasociale.cz


Nízkoprahový klub JednaTrojka

Centrální park naproti minigolfového hřiště, u ulice K Zahrádkám, blízko autobusové zastávky Kovářova a 10 minut od zastávky metra Luka.

Kontakt: 775 610 002

Bc. Marek Paroubok
Mgr. Helena Čechová

Klub je určen pro děti a mládež od 12 do 19 let z Prahy 13, funguje jako sociální služba (anonymní a zdarma) s nabídkou poradenství a pomoci na obtížná životní témata. dospívajících, dále nabízí skvělý prostor pro různé zábavné hry, turnaje a sportovní vybavení.

Klub je otevřen každé úterý, středa a čtvrtek od 14 do 20 hodin.
Více informací na
www.proximasociale.cz/kluby-jednatrojka.php
www.proximasociale.cz

Zveřejněno: 26.01.2015 – Dan Novotný Mgr. ; Přečteno 4518 x
Vytisknout