MATRICE ZNAKU ořez 60x65 px Tisková zpráva
 29. 11. 2017

Starosta městské části Praha 13 David Vodrážka a tajemník úřadu Jaroslav Mareš převzali v úterý 28. listopadu z rukou ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka nejvyšší ocenění v programu Národní cena kvality České republiky.

Na slavnostním předávání, které proběhlo ve Španělském sále na Pražském hradě, bylo oceněno hned několik vítězů v různých kategoriích. Mimo jiné zde byly předány ceny za společenskou odpovědnost a udržitelnost firem a Medaile ministra průmyslu a obchodu. Hodnocení, na základě kterého byli vybráni vítězové, probíhalo celý rok, tedy od listopadu 2016.

Obdrželi jsme národní ocenění „Excelentní organizace – VÍTĚZ“ a mezinárodní ocenění EFQM „Recognised for Excelence – 5 STAR" (5 stars).

Program EXCELENCE je považován za nejúspěšnější manažerský nástroj současnosti. Jeho používání přináší subjektům prokazatelně lepší kvalitu řízení, produktivitu, vyšší efektivitu, konkurenceschopnost a bezesporu také nárůst zisků.

„Za skvělý výsledek, jehož Praha 13 dosáhla, bych chtěl poděkovat především týmu, který se hodnocení účastnil a hodnotitelům popsal procesy, které při chodu našeho úřadu používáme,“ řekl při slavnostním předávání starosta Prahy 13 David Vodrážka. „Ocenění patří samozřejmě také všem zaměstnancům, díky nimž náš úřad dobře funguje a kteří odvádí tak kvalitní práci,“ dodal závěrem starosta.

Blíže nespecifikovaný obrázek

Eva Libigerová
tisková mluvčí městské části

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: libigerovae[zavináč]p13[tečka]mepnet[tečka]cz