MATRICE ZNAKU ořez 60x65 px Tisková zpráva
9. 11. 2016  13:00

Městská část Praha 13 spustila ve středu 9. listopadu na adrese www.praha13.cz novou verzi svých oficiálních webových stránek.

„Naším cílem bylo vytvořit moderní, přehledný a uživatelsky příjemnější web. Je vytvořen v responzivním designu a obsahuje i verzi pro mobilní zařízení,“ říká starosta Prahy 13 David Vodrážka.

Hlavní proměnou prošla titulní stránka webu. Ve střední části jsou umístěna tlačítka odkazující na návody pro vyřizování úředních záležitostí, rezervaci termínů návštěvy, právní poradnu, službu hlášení problémů formou MMS, mobilní aplikaci a inzertní Portál pro sousedy. Následují odkazy na úřední desku, povinné informace a tiskové zprávy. Vedle přehledu aktualit jsou odkazy na zpravodaj STOP - Stodůlecký posel, televizi TV13 a facebookový profil Šťastná třináctka.

Podrobné rozbalovací menu jednotlivých oblastí webu se přesunulo do levého sloupce. Kromě záležitostí úřadu obsahuje web údaje o městské části, personální složení a rozhodnutí samosprávy, přehledy kulturních akcí, kontakty na místní spolky a další informace. Web také využívá kvalitní interaktivní mapu Prahy společnosti 2GIS s efektivním vyhledáváním objektů a tras.

Oficiální stránky Prahy 13 se změnily po sedmi letech - dosavadní web byl s dílčími obměnami v provozu od roku 2009.

Samuel Truschka
tiskový mluvčí městské části

Telefon: 235 011 217, Fax: 235 514 661, E-mail: truschkas[zavináč]p13[tečka]mepnet[tečka]cz

Pokud byste měli pocit, že se naše nová verze webových stránek nezobrazuje správně, použijte, prosím, (současně) klávesu Ctrl a F5 pro obnovení a správné načtení stránky.