Regionální televize TV13 vysílá na území Prahy 13 digitálně. Znamená to, že program TV13 je dostupný všem majitelům televizoru vybaveného set-top boxem nebo digitálního televizoru, ale i uživatelům společných antén v bytových domech.

Signál TV13 je šířen v pozemním digitálním televizním vysílání (DVB-T), v Regionální síti 6 na 21. kanálu, a to jak v běžném rozlišení, tak i ve Full HD. Vysílání TV13 (v běžném rozlišení) splňuje požadavky starších televizních přijímačů s menší zobrazovací plochou. Vysílání TV13HD je šířeno v rozlišení Full HD Native a kvalita odpovídá novějším velkým televizním přijímačům. Divák si tak může vychutnat obraz a zvuk v téměř nezkreslené kvalitě, v jaké je obsah zaznamenáván kamerou.

Kromě toho bude aktuální půlhodinový týdeník Třináctka nadále zveřejňován na internetové stránce www.trinactka.cz, přístupné také z hlavní stránky tohoto webu.

Jak si naladit digitální vysílání TV13 - videonávod.

Na svém DVB-T televizním přijímači nebo DVB-T set-top boxu si nastavte manuální nebo automatické ladění programů.
Při volbě automatického ladění je možné, že se změní pořadí všech televizních kanálů.
Při manuálním ladění zvolíte 21. kanál a naladíte programy TV13 a TV13HD, ze kterých si vyberete podle typu svého televizního přijímače.

V bytových domech se společným anténním rozvodem lze zajistit příjem v jednotlivých bytech centrálním přidáním programů šířených na 21. kanálu.

Dobrý příjem zajistí kvalitní DVB-T anténa.

Nové pořady jsou nasazovány vždy v sobotu.

Aktuální začátky devadesátiminutového vysílacího bloku jsou v 6.30, v 11.30, v 17.30 a ve 21.30.