Komplexní úklid komunikací podzim 2017

Občané Prahy 13 i návštěvníci by měli věnovat zvýšenou pozornost informacím a dopravnímu značení při parkování svých aut. Zanedlouho totiž začne postupně v jednotlivých lokalitách probíhat blokové čištění ulic. 

Od pondělí 18. září do pátku 6. října proběhne na celém území Městské části Praha 13 podzimní etapa komplexního úklidu komunikací - chodníků a vozovek. Radnice se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co nejpečlivěji, bohužel řada bezohledných řidičů její práci značně komplikuje.
Respektujte proto, prosím, příslušné pokyny a dopravní značení.


Po negativních zkušenostech z minulosti, kdy kvůli výraznému zmírnění přístupu nechala řada majitelů svá vozidla i přes zákaz v místě čištění a tím znemožňovala důkladný úklid, vyzývá Praha 1 všechny občany, aby po dobu úklidu přeparkovali svá auta.

Seznam bloků a rozdělení ulic

kuk podzim 2017 1

kuk podzim 2017 2

Harmonogram KÚK podzim 2017

Situace KÚK podzim 2017Podrobné informace o blokových čištěních v dané lokalitě lze nalézt také na www.tsk-praha.cz Odkaz na externí stránky  Uživatel si může zadat buď název ulice a následně se objeví datum blokového čištění, nebo naopak zadá konkrétní den a zobrazí se všechny lokality, ve kterých bude čištění probíhat.Zveřejněno: 15.06.2015 – Admin Administrator ; Přečteno 103798 x
Vytisknout