V neděli 8. října od 9 do 12.00 se poběží od Kuželkárny v Centrálním parku MČ Praha 13 již 6. závod V. ročníku bežeckého seriálu Běh METROPOLE.

Prezence účastníků 9.15 - 9.45, start v 10.00. Závod je součástí seriálu veřejných běžeckých závodů pořádaných v městských částech Prahy, kdy základní myšlenkou a cílem je podpořit zdravý životní styl Pražanů všech věkových kategorií a podnítit sounáležitost závodníků - občanů ke své městské části.
Každý účastník závodu od dětí po seniory i handicapované reprezentuje svou městskou část dle místa svého trvalého bydliště a svým startem v závodu jí přináší bod.
Na konci seriálu určí součet všech bodů ze všech závodů pořadí městských částí Prahy a nesportovnější městskou část Prahy.
V celkových výsledcích je Praha 13 zatím na krásném druhém místě. Přijďte i vy zvýšit její bodový zisk.

Vice informací zde.

Blíže nespecifikovaný obrázek